Українська страхова група

UIG
Гаряча лінія
0 800 500 349
Ласкаво просимо
до родини
Про компанію

Міжнародна страхова група VIG

Міжнародна страхова група VIG


Vienna Insurance Group (VIG) добре відома у всіх напрямах своєї діяльності. Завдяки роботі 50 компаній Групи, в яких працює понад 24 000 співробітників з 25 країн, VIG пропонує комплексний орієнтований на клієнта портфель продуктів і послуг. В 2016 році Група отримала близько 9 мільярдів євро страхових премій за договорами страхування і таким чином ще більше посилила свої лідерські позиції на ринку Австрії та в Центральній і Східній Європі (ЦСЄ), де VIG працює вже більше ніж 25 років.

Успішне розширення VIG на території ЦСЄ

VIG почала свою роботу більш ніж 190 років тому в Австрії, протягом яких Компанія виросла з місцевого страховика в 1824 році до провідної міжнародної страхової групи. В 1990 році провидці з Wiener Städtische усвідомили, наскільки багато можливостей пропонував регіон ЦСЄ та скористалися шансом проникнути на ринок у колишній Чехословаччині. Розширення продовжувалося у наступні роки. Від Естонії до Албанії та від Німеччини до Грузії, зона покриття поступово охопила весь регіон. У 2014 році компанія увійшла на ринок Молдови і, таким чином, поставила крапку у процесі експансії усього регіону ЦСЄ.

Використання об’єднаних сил щоб стати №1

У попередні роки VIG проклала собі шлях до лідерських позицій на ринку страхування у багатьох країнах світу. Використовуючи стратегію направленого зростання та довгострокову перспективу, Група створила стабільний фундамент, спираючись на який вона змогла отримати значну частку на багатьох ринках.

Дані по регіону свідчать, що стратегічне рішення щодо розширення на території ЦСЄ виявилось надзвичайно вдалим. В 2016 році близько половини загального обсягу страхових премій VIG в розмірі понад 9 мільярдів євро вдалося зібрати на ринках ЦСЄ. Група переконана, що економічне зростання в регіоні, а також попит на страхування продовжуватимуть зростати.

Важливість регіону також було доведено рішенням Групи в 2008 році відкрити представництво перестрахувальної компанії VIG Re в Чехії.

Спільна концентрація на основному виді діяльності

Вищезазначені рішення підкреслили подальший шлях VIG та чітко зосередили її на основному напрямку – страховому бізнесі. VIG є прогресивним страховиком, який чітко усвідомлює ризики. Надійність, довіра і солідарність визначають її відносини із діловими партнерами, співробітниками та акціонерами.

Наслідки цього фундаментального підходу проявляються у стратегії безперервного стійкого зростання Групи, а також у її відмінній кредитоспроможності. Розвиток VIG підтверджений міжнародним рейтинговим агентством Standard&Poor’s, яке вже не перший рік присвоює Групі рейтинг A+ зі стабільним прогнозом. З огляду на це, VIG має найкращий рейтинг серед всіх компаній в ATX, провідному індексі Віденської фондової біржі.

Близькість до наших клієнтів

Вірність клієнтам і близькість до клієнта є головними факторами успіху VIG. Наші місцеві співробітники знають все про потреби наших клієнтів, ось чому VIG покладається на своїх співробітників та місцеве підприємництво. Для того щоб створити стабільність та завоювати довіру, Група використовує мультибрендингову стратегію, при цьому Група свідомо покладається на відомі регіональні бренди, об’єднані під егідою Vienna Insurance Group. Така стратегія також дозволяє використовувати широкий спектр каналів збуту. Стратегічна направленість Компанії підкріплюється консервативною інвестиційною та перестрахувальною політикою.

Стабільна дивідендна політика Групи

VIG зареєстрована на Віденській фондовій біржі з 1994 року. На сьогоднішній день, вона є однією з провідних компаній в сегменті «prime market», котра пропонує привабливу дивідендну політику з коефіцієнтом виплат дивідендів щонайменше 30% від прибутків Групи (після сплати податків) для акціонерів.

Реєстрація Групи на Празькій фондовій біржі в лютому 2008 року також підкреслює велике значення Центральної та Східної Європейської економічної зони для VIG. На цій біржі акції VIG оцінюються як від однієї з найкращих компаній.

Структура акціонерів залишається стабільною з моменту збільшення капіталу в 2005 році. Близько 70% акцій належать її основному акціонерові, компанії Wiener Städtische Versicherungsverein. Решта 30% акцій знаходиться у вільному обігу.

Разом у пошуках найкращого

Усі компанії VIG Group прагнуть залучити найталановитіших та найосвіченіших працівників. У результаті, головним пріоритетом управління персоналом компанії є визначення та розвиток індивідуальних здібностей.

Сприяння різноманіттю – це також надзвичайно важливо, як і створення структури, котра пропонувала би належні можливості розвитку для працівників. Це тому, що VIG усвідомлює, що її успіх побудований на відданості її 24 000 співробітників.

З більш детальною інформацією про Vienna Insurance Group можна ознайомитись на сайті www.vig.com, або в річному звіті Групи VIG.

РікРічний звіт ГрупиРічний звіт AGРічний фінансовий звіт VIG
2016 pdf (9.9 MB) pdf (872 KB) pdf (4.0 MB)
pdf (9.0 MB)
2015 pdf (6.3 MB) pdf (604 KB) pdf (3.4 MB)
2014 pdf (4,2 MB) pdf (456 KB) pdf (1,8 MB)
2013 pdf (6,1 MB) pdf (573 KB) pdf (3,6 MB)
2012 pdf (9,4 MB) pdf (1,0 MB) pdf (3,6 MB)
2011 pdf (5,5 MB) pdf (1,2 MB) pdf (1,6 MB)
2010 pdf (6.0 MB) pdf (328 KB) pdf (1.5 MB)
2009 pdf (5.5 MB) pdf (2.1 MB) pdf (2.1 MB)
2008 pdf (6.7 MB) pdf (1.3 MB) pdf (2.3 MB)
2007 pdf (3.8 MB) pdf (0.9 MB) pdf (4.6 MB)
2006 pdf (4.7 MB)
2005 pdf (3.0 MB)
2004 pdf (2.4 MB)