Українська страхова група

UIG
Гаряча лінія
0 800 500 349
Про компанію

Новини

05/11
СК «УСГ» пропонує скористатися програмою страхування майна «Міський експрес»

Програма добровільного страхування «Міський експрес» є зручним та ефективним рішенням для надійного страхового захисту квартири. Програма представлена в шести варіантах, що відрізняються вартістю та розмірами страхових лімітів, які тепер доступні в межах від 180 000 грн до 1 000 000 грн. Кожен з варіантів Договору страхування включає наступні елементи: конструкція будівлі; оздоблення приміщення; рухоме майно, що знаходиться у приміщенні; відповідальність перед третіми особами.

Договір страхування передбачає фінансову компенсацію збитків, що можуть бути спричинені пожежею, вибухом побутового газу, ударом блискавки, стихійними явищами, впливом рідин з пошкоджених опалювальних, протипожежних, каналізаційних систем, неправомірними діями третіх осіб. Крім того, «Міський експрес» передбачає також захист відповідальності перед третіми особами, наприклад, перед сусідами з нижніх поверхів у разі заподіяння їм непередбачуваних збитків з Вашої вини.

Замовити страхування за програмою Міський експрес можна безпосередньо на сайті Компанії, обравши необхідний варіант страхового покриття, або звернувшись до найближчого підрозділу СК «УСГ» в Україні.

***
СК «Українська страхова група» працює на українському ринку класичного страхування з 2000 року, входить до складу лідера страхового ринку Австрії, Центральної та Східної Європи – Vienna Insurance Group.