Українська страхова група

UIG
Гаряча лінія
0 800 500 349
Про компанію

Новини

28/11
Щодо введення воєнного стану в Україні

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні клієнти та партнери ПАТ «СК «Українська страхова група»!

26.11.2018 р. Верховна Рада України проголосувала за Указ президента України №391 «Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні», де визначено перелік областей, в яких вводиться воєнний стан, а саме: Вінницька, Луганська, Донецька, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська та внутрішні води Азово-Керченської акваторії.

У зв’язку з вищезазначеним, надаємо наступні роз’яснення щодо позиції ПАТ «СК «Українська страхова група» (далі по тексту – ПАТ «СК «УСГ») стосовно цього питання:

  1. всі чинні договори страхування ПАТ «СК «УСГ» продовжують обслуговуватися в компанії (в т.ч. в частині врегулювання збитків) у звичному режимі, без будь-яких змін та корегувань;
  2. страхове покриття по всім договорам страхування ПАТ «СК «УСГ» продовжує бути чинним в межах територій страхування, зазначених в кожному окремому договорі страхування;
  3. в усіх договорах страхування ПАТ «СК «УСГ» (в тій, чи в іншій редакції) за страховиком закріплене право та можливість відмовити страхувальнику у виплаті страхового відшкодування, якщо причину збитку можна пов’язати з різними формами воєнних дій та заходів. Якщо ж причинно-наслідковий зв'язок відсутній, страховик не має законного права відмовляти страхувальнику у виплаті такого страхового відшкодування.

З повагою,
ПАТ «СК «Українська страхова група»